Hakkımızda

Yönetim Kadromuz

Teknik Kadromuz

      

         HSC Mimarlık Mühendislik İnşaat Ltd. Şti. 2013  yılında Eskişehir' de kurulmuş olup; 1997 yılında kurulan Ensar Mimarlık Mühendislik Ltd.Şti.'nin devamı olarak Eskişehir'de hizmet vermektedir. Mimarlık, mühendislik, içmimarlık ve restorasyon alanında profesyonelliği  ve sektördeki sürekliliği ile kendisini kısa zamanda sektöre kanıtlamış olan HSC Mimarlık Mühendislik haklı müşteri felsefesiyle inşaat sektörünün taleplerini ve müşterilerinin beklentilerini esnek ve hızlı bir biçimde karşılamayı ilke edinmiştir.

        

MİSYONUMUZ

  • Tam memnuniyet hedefleyen müşteri odaklı gelişme stratejisi.

  • İç pazardaki liderliğimizi korumanın yanında sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmak.

  • Kaliteden taviz vermeden, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle güvene dayalı uzun süreli ve kalıcı ilişkiler geliştirmektir.

VİZYONUMUZ

  • Bölgemizde inşaat sektöründe yeni fikirler kazandırmak.

  • Tasarımlarımız ile yaşanılacak mekanlar oluşturmak.

  • Ekolojik denge ve doğaya faydalı projelere imza atmak.

  • Engelli ve çocuklar için daha güzel bir yaşama katkıda bulunmak. 

Hasan Salih Canözer

Şirket Müdürü - Business Owner

    Eskişehir doğumlu Hasan Salih Canözer genç yaşlarından beri Mimarlık Mühendislik ve İnşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Dumlupınar Üniversitesi İnşaat bölümü ve Anadolu üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Hasan Salih Canözer ,  2013 yılından bu yana firmamızda yönetici olarak görev yapmaktadır.   

Tuncer Köküer

İnşaat Mühendisi - Civil Engineer

        Eskişehir doğumlu Tuncer Köküer 1984 yılında Anadolu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Birçok firmada yönetici ve inşaat mühendisi olarak görev yapan Tuncer Köküer, aynı zamanda proje ve yapı denetçisi olarak yapı denetim firmasında denetçilik ve yöneticilik yapmıştır. 3 dönemdir Eskişehir Tepebaşı ve Büyükşehir Belediyelerinde meclis ve imar komisyonu üyeliği yapmaktadır. 2013 yılından bu yana firmamızda inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır.

Nilüfer Berber Üçkaya
Yüksek Mimar -  Master Architect

2004 yılında başladığı Uludağ Üniversitesi Mimarlık lisans eğitiminden 2008 yılında bölüm birincisi olarak mezun oldu. 2008 yılından itibaren profesyonel olarak özel sektörde çalışmaya başladı. 2010-2013 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Yapı Bilgisi Ana bilim dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Hacim akustiği, strüktürel cam malzeme, rölöve-restitüsyon-restorasyon ve sokak sağlıklaştırma üzerine araştırmalar ve uygulamalar yaptı. 2015 yılından bu yana firmamızda mimarlık ve restorasyon projeleri üzerine çalışmaktadır.    

Gizem Güneş Burmacı
İç mimar - Interior Architect

         Eskişehir doğumlu olan Gizem Güneş Burmacı, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü'nü bitirdikten sonra, 2013 yılında Eskişehir Teknik Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nden mezun olmuştur. Üniversite eğitim hayatıyla birlikte mağaza, otel, kişiye özel konut, kafeterya, ofis gibi projelerin iç mimari tasarımlarında ve şantiyelerinde bulundu. Kendi alanı haricinde illüstrasyon, karakalem çizimi ve çeşitli mekanların duvar resimlerini yapmakta olan Burmacı, 2018 yılından bu yana firmamızda içmimar ve görsel tasarım uzmanı olarak çalışmaktadır.

Zeynep Altıntaş
Mimar -  Architect

         2015 yılında ingilizce eğitimi ile başladığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nü 2020 yılında tamamladı. Eğitim hayatı ve sonrasında pek çok farklı tür ve ölçekteki yarışmalara katılan Altıntaş'ın derece alan projeleri bulunmaktadır. Mesleki eğitiminin yanında grafik, illüstrasyon gibi alanlarda kendini geliştirmiş,  çeşitli şehirlerde sergilerde yer almıştır. 

2020 yılından bu yana firmamızda mimarlık ve tasarım alanında çalışmalarını sürdürmektedir.