top of page

33 Yıllık Tecrübe İle Dünyanın Tasarımını Yapıyoruz.

Güncelleme tarihi: 17 Şub 2020

Eskişehir'de Mimarlık Mühendislik üzerine 33 yıldır hizmet veren işletmemiz yüzlerce konut, iş yeri, okul ve fabrika projesinin altına imza atmıştır.


 

Mimarlık;

Deneyimli ve köklü kadro-muz ile tasarımlarımızı insan doğasına, mimari estetik alt yapısına uygun ve kullanışlı bir şekilde tasar-lıyoruz. konut projesinden okul projesine kadar yaptığımız çalışmalarda ön plana çıkan ayrıntılar ile yaşam alanlarını kolaylaştırarak toplumsal mimari anlayışında yeni bir sayfa açıyoruz.


Konutlarda Dikey ve tek tip yapılaşma yerine asıl hedeflediğimiz oluşum , yatay ve doğa ile bütünleşik bir mimari anlayış. İş yeri tasarımları ve Ofis tasarımlarında ise kullanıma göre farklılık gösterdiği için müşterilerimizin isteklerini her zaman anlayıp hizmet vermeye çalışıyoruz.

 

İç Mimari ;

Son 6 Yıldır İç mekan tasarımı üzerine de sektörde söz sahibi olan firmamızda tecrübeli iç mimar ve teknik saha personelleri ile müşteri-lerimize kusursuz hizmet vermeye özen gösteriyoruz.


Bir mekanı sıfırdan ele alırken iç mimar ve teknik personelimizin sayısız ürettiği fikirler ile mekanları müşterilerimizin beğenisine sunuyor, kullanılabilir malzeme ve teknik detaylar ile uygulanabilir tasarımlar ortaya çıkartarak yaptığımız işten haz alıyoruz.


Başkalarının aksine tüm ayrıntılara takılarak elimizdeki kumaşı nakış nakış işliyor ve iç mekan tasarımlarını güzel bir görsel dil ile müşterilerimizi sunuyoruz.


İhtiyaçlara uygun öneri ve çözümlerimizle iş yeri tasarımları yapıyor ve işletmecilerimize rahat çalışma ortamları sağlıyoruz. Hizmet sektöründeki işletmelerimize müşterilerine nasıl daha iyi hizmet verebilir konusunda destek oluyor , ev hanımlarımıza ise çeşitli pratik ve kolay ev dekorasyon çözümleri öneriyoruz. Biz işimizi severek çok yapıyoruz.

 

Mühendislik;

Yılların verdiği mühendislik bilgimiz ve tecrübeli kadromuz ile sağlam ve statik açıdan güvenilir yapıların altına imza atıyoruz.


Betonarme karkas ve çelik yapılar konusunda ekonomikliği ve sağlamlığı mimari ile birleştirerek müşterilerimize sunuyoruz.

 

56 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page