top of page

Hsc Mimarlıkla Modern Mimari Projeler

İnşaat sektörünün çok popüler olması, sürekli yeni yatırımların yapılması nedeniyle bu sektörde faaliyet gösteren firmalar da farklılık göstermeye başladı. , 2013 yılında Eskişehir’de inşaat sektörüne giren HSC Mimarlık sürekli kendini yenilemesi ve modern tarzlar ortaya çıkarmasıyla farkını gösteriyor.

Mimarlık, mühendislik, içmimarlık ve restorasyon, inşaat taahhüt hizmetleriyle müşteri memnuniyeti kazanıyor. Özellikle cephe tasarımı hizmetiyle, eski veya yeni binalara modern tarz kazandırıyorlar.

HSC Mimarlık Hakkında

Firma, inşaat sektörünün deneyimli firmalarından Ensar Mimarlık Mühendislik Ltd.Şti.'nin devamı olarak 2013 yılında faaliyete geçti. Çözüm odaklı çalışma, sürekli kendini yenileme ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerinden dolayı, sektörünün aranan ve tanınan firmalarından olmuştur.

Yaşam alanlarının yenilenebilir, nefes alan ortamlara dönüştürmede profesyonel destek sunuyorlar. Mevcut konutunuzu veya binanızı modern ve kullanışlı yaşam alanlarına dönüştürmek istiyorsanız adresiniz bellidir. Eskişehir veya yakın yerleşim yerlerinde oturuyorsanız, irtibata geçmeniz yeterlidir. Sizin için profesyonel destek ve yardım sunuyorlar.

Yaşam Alanlarınızın Çehresini Değiştirin

Yaşam şartlarının ve biçimlerinin değişmesi doğal olarak yaşam alanlarının da değişmesini zorunlu kılıyor. Ev, cafe, işletme, ofis, lokanta, hastane gibi ortamların iç mimari tasarımını modern hale getirebilirsiniz.

HSC Mimarlık, konut, işletme, kurum ve kuruluşlara iç mimari projeler sunuyor. Çağdaş ve yenilenebilir dokunuşlarla mekânlar nefes alan, modern tarzlara dönüşüyorlar.

Değiştirilmesi istenen mekan için öncelikle ön araştırma yapılıyor. Alanın daha kullanışlı, nefes alan, ferah olması için proje hazırlanıp, sunuluyor. Projede, tavandan duvarlara ve zemine kadar bütün ayrıntılar gösteriliyor. Hangi ürünün,boyanın ve malzemenin kullanılacağı tek tek belirtiliyor. İşverenin onayıyla proje hayata geçiriliyor.

Modern Mimari Projelerle Tanışın

Teknolojinin inşaat sektörüne girmesiyle, konut ve binalara bakış açısı da değişti. İnsanlar artık, daha gösterişle ve modern tarzda binaları tercih ediyorlar. Binaların ve konutların kullanım kolaylığı sağlaması, modern mimari yapısı metrekaresinin önüne geçmesini sağladı.

Sürdürülebilir, yenilenebilir ve enerji tasarrufu sağlayan modern mimari projeler için HSC Mimarlık, profesyonel hizmet sunuyor. Müstakil, villa, site, fabrika, kurum binası gibi mimari projeler üretiyorlar.

Firma hizmeti, proje hazırlanması, onaylanması, projenin hayata geçirilmesi ve bütün izinlerin alınması gibi “anahtar teslimi” şeklinde oluyor. İnşaatın her aşamasında uzman ve deneyimli mühendis kontrolü yapılıyor. Birinci sınıf inşaat malzemesi ve işçiliği sayesinde ortaya mükemmel modern binalar çıkıyor.

Eski konutunuzu veya binanızı çağdaş ve modern tarzda bir binaya çevirmek istiyorsanız, HSC Mimarlıkla iletişim kurabilirsiniz. Restorasyon konusunda bütün sorularınızın cevabını alabilirsiniz. Projesini kendiniz çizdiğiniz veya hayalinizdeki bir projeyi gerçekleştirmek için de firmayla irtibata geçmeniz yeterlidir.

Dış Cephe Tasarımı Önemlidir

Görüntüye ve albeniye önem verilmesinin sonucunda binalar, klasik ve düz çehrelerinden kurtuldular. Binaların özelliklerine göre; mozaik, cam, kültür taşı gibi materyallerle kaplanmaya başlandı. Bu yeni yaklaşımla binaların çehreleri değişmeye ve daha cazibeli görünmeye başladılar.

Firma, her türlü binanın cephe tasarımını yapıyor. Binanın özelliğine ve tercihinize göre, en uygun ve kaliteli tasarım yapılıyor. Temiz bir işçilikle ve uygun maliyetle eski binalara modern bir görünüm kazandırılıyor.

HSC Mimarlıktan Nasıl Hizmet Alabilirsiniz?

Başınızın ağrımayacağı, istediğiniz özellikte ve şekilde iç veya dış mimari projeler almak istiyorsanız HSC Mimarlığı tercih edebilirsiniz. Birinci sınıf kaliteli malzeme ve işçilik, zamanında teslim, profesyonel destek hizmetiyle modern ve yaşanabilir alanlara kavuşabilirsiniz.

Uzman ve kaliteli hizmetten yararlanmak için hscmimarlik.com sitesine girmeniz yeterlidir. Telefonla veya facebbok ve instagram sosyal hesaplarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sizin aramanıza gerek kalmıyor. İleti veya çağrı bıraktığınızda en kısa sürede size dönüş sağlanıyor. İhtiyacınıza ve isteğinize göre her türlü mimari projelerde destek alabilirsiniz.

43 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page